Program NOWA FIRMA W SIECI

Innowacyjny program Marketingu Internetowego dla Nowych przedsiębiorstw.

STRONA WWW W ABONAMENCIE

Idealne rozwiązanie dla nowych i małych firm! Responsywna, w pełni przystosowana do obecnych standardów, strona internetowa w opłacie abonamentowej.

MARKETING SZYTY NA MIARĘ

Stworzymy i przeprowadzimy dla Ciebie kompleksową strategię marketingową, bazującą na specyfice branży w której działasz, dzięki czemu Twoja sprzedaż wzrośnie!

STWORZENIE ROZWIĄZAŃ BIZNESOWYCH

Masz pomysł na firmę, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? Napisz do Nas! Pomożemy Ci przekuć pomysły w skuteczne rozwiązania biznesowe!

Dlatego wiemy, jak trudno na początku wśród wszystkich obowiązków znaleźć czas na obsługę marketingu internetowego!

Nasze doświadczenie pokazuje, że w dzisiejszych czasach obecność w sieci stanowi niezbędny element dla każdej firmy,a jej ważność nie może być deprecjonowana.

Warto już od początku zadbać o odpowiednią, dobrze przystosowaną do obecnych standardów stronę internetową, ciekawą narracje na profilach społecznościowych i spójną identyfikację wizualną swojej firmy.

 

Wykorzystując do tego odpowiednie narzędzia marketingu internetowego, Twoja firma już od samego początku może uzyskać znaczną przewagę nad konkurencją i w bardzo szybki sposób zwiększyć rozpoznawalność marki. Dlatego też, dla wszystkich młodych firm oraz takich, które jeszcze nie mają rozwiniętych narzędzi komunikacji z klientami przygotowaliśmy specjalny program “Nowa Firma w sieci”.

Innowacyjny projekt, który wykorzystując wypracowane przez nas mechanizmy, umożliwia szybki rozwój firmy. Wiedząc, że nowe firmy, nie zawsze mogą pozwolić sobie na wysokie koszty obsługi, wprowadziliśmy możliwość opłaty abonamentowej, która daje dużą elastyczność młodym firmom i pozwala niewielkim kosztem już od początku działalności zaistnieć w sieci.

Telefon: +48 538 383 214

Email: kontakt@slashart.pl